Jak získat job snů ve Facebooku

Přednáška:   Jak získat job snů ve Facebooku
Přednášející:   Martin Pelant, student FIT ČVUT
Datum a čas: 15. června 2015, 17:00
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:155
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku G+,  Twitteru a  Srazy.info !

#fitcvut

Chcete získat vysněnou práci v top IT společnosti ze Silicon Valley a dostat se tak do centra dění? Facebook, Google, Apple, Twitter, Yahoo a řada dalších firem je otevřená talentům z celé světa. Martin Pelant patří k několika málo Čechům, kterým se podařilo úspěšně projít náročným náborovým procesem a stát se členem vývojářského týmu ve Facebooku. Přijďte si poslechnout Martinův příběh i praktické rady, které vám pomůžou získat váš job snů.

Stručný životopis přednášejícího:

Martin je Android developer ve společnosti eMan (www.eman.cz) a student FIT ČVUT. Během ročního studijního pobytu v USA se na konferenci Google I/O 2012 zapsal do programu Glass Explorer, díky čemuž se stal prvním vlastníkem Google Glass v ČR. Podílel se na vývoji řady oceněných aplikací, jako jsou například Horská služba, Bohemia Energy nebo dTest. Od léta 2015 bude další kapitolu své profesní dráhy psát v roli zaměstnance společnosti Facebook.

Přednáška je určena studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 10.6.2015, 10:38