Testování a kontinuální integrace .NET aplikací

Testování a kontinuální integrace .NET aplikací

Přijďte si poslechnout přednášku o Testování a kontinuální integraci .NET aplikací, která se koná v rámci magisterského předmětu MI-DNP. Přednáší Tomáš Herceg, autor frameworku DotVVM pro tvorbu webových aplikací, uznávaný Microsoft MVP a často vítaný přednášející na technických konferencích. Přednáška se koná 14. 12. od 16:15 v posluchárně T9:107.

Téma

Přednáška v rámci magisterského předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování ukáže posluchačům, jak správně testovat .NET aplikace. Tomáš Herceg posluchačům poví, jak funguje automatizované testování a také jak psát efektivně unit a integrační testy. Dále se seznámíme s pojmem kontinuální integrace a řekněme si, jak funguje a jak ji správně nastavit.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena pro studenty a odbornou veřejnost se znalostí platformy .NET.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Tomáš HercegRIGANTI
14. prosince 2017, 16:15–17:45
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
Záznam
nebude pořízen

O přednášejícím

Tomáš Herceg - profileTomáš Herceg je zakladatelem firmy RIGANTI, která se zabývá vývojem software, poskytováním školení a konzultací. Dále je autorem open-source frameworku DotVVM, který umožňuje snadnou tvorbu webových aplikací bez nutnosti psát tisíce řádků kódu v Javascriptu. Tomáš také přednáší na českých i zahraničních technických konferencích, nejčastěji o tématech vývoje webových aplikací, o platformě .NET, softwarové architektuře nebo cloud computingu. Tomáš je také autorem webu dotNETportal pro začínající i pokročilé vývojáře a spoluzakladatelem vzdělávacícho centra dotNETcollege.