Nejen podniková data ze tmy na světlo

Přednáška: Nejen podniková data ze tmy na světlo
Přednášející: Martin Trgiňa
CEO společnosti TRGIMAN
Datum a čas: 6. prosince 2010, 18−20 hodin
Místo: Učebna 103, Fakulta informačních technologií ČVUT, Kolejní 550/2, Praha 6
Jazyk: Čeština

Anotace přednášky: Svět business intelligence se mění. Podniky už nemají čas čekat týdny nebo měsíce, než budou moci analyzovat data o zákaznících, z výroby, obchodu a marketingu. BI potřebují nejen velké podniky, ale i ty malé bez IT zázemí pro efektivní boj proti konkurenci. Média hledají cestu, jak svým čtenářům prodat analýzy dat z ekonomie a sportu on-line. Společnost TRGIMAN vám představí nové trendy v BI nad vlastním produktem BellaDati. Na reálném příkladu velkého i malého podniku předvede potřeby business uživatelů a přistupu SaaS versus On-premise.

Anotace přednášejícího: Martin Trgiňa je CEO společnosti TRGIMAN, kterou v roce 2006 založil. Profesionálně v IT působí od svých 13 let a prošel si rolemi administrátora UNIXu, enterprise software developera i project managera.. Společně s týmem talentovaných a pilných Trgimanů řeší potřeby velkých i malých podniků pomocí Business Intelligence BellaDati, HR řešení Joballeé, E-learningu Savvydo a IS Tahuti pro školy a státní správu.

Poslední změna: 30.9.2012, 14:59