Vývoj aplikací v době PaaS a SaaS

Přednáška:   Vývoj aplikací v době PaaS a SaaS
Přednášející:   Dominik Veselý (Ackee)
Datum a čas: 16. listopadu 2015, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku

#ITvecer

Vývoj aplikací (mobilních i webových) je v posledních letech velmi populární a nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo v blízké budoucnosti něco měnit. Zároveň je to ale velmi mladý obor, který se extrémně rychle vyvíjí a to i ve srovnání s překotným vývojem v jiných oblastech IT. Vývoj v době PaaS a SaaS nastolil zcela nové trendy a přístupy, které nebyly představitelné ani před 5 lety. V této přednášce se zaměříme na výhody a úskalí těchto přístupů a to jak pro startupy, tak velké korporace.

Stručný životopis přednášejícího:
Dominik Veselý je absolventem FIT ČVUT a pracuje jako hlavní analytik a architekt ve společnosti Ackee, který vyvíjí mobilní a webové aplikace. Jeho rozhodnutí pomáhají tvořit aplikace pro značky jako je DámeJídlo, DeliveryHero, Babysitting.today, BageterieBoulevard a mnoho dalších.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 9.11.2015, 14:33