AS/400 - Moderní platforma

Datum a čas: 7. prosince 2015, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku !

#ITvecer

Znáte platformu AS/400? Hledáte technologii, která zpracovává gigantické objemy dat a zajišťuje datovou páteř nejen pro mnoho nadnárodních firem v automobilovém průmyslu, pojišťovnictví, bankovnictví? My vám ukážeme, co je možné a že COBOLEM a RPG uděláte díru do světa!

Stručný životopis přednášejícího:

Radek Mojžíš - vývojář/analytic na platform IBM Power Series s více než 10 letou zkušeností z nadnárodních korporací v bankovnictví a pojišťovnictví. Nyní na projektu pro jednoho z předních hráčů v automobilovém průmyslu.

Zdeněk Dubnický - projektový manažer, Scrum master a zakladatel asociace www.cojescrum.cz. Zajímá vás více? Podívejte se na LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/zdenekdubnicky.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 1.12.2015, 12:20