Baťovy principy řízení v ICT firmě 21. století

Přednáška:   Baťovy principy řízení v ICT firmě 21. století
Přednášející:   Jaroslav Řasa (ABRA software a.s.)
Datum a čas: 14. prosince 2015, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam:

avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)
YouTube kanál FIT

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku a  Twitteru #ITvecer

V první části se podíváme na několik důležitých otázek ve firmě Baťa i ABRA software a.s.: Proč a s kým v podnikání? Jak a co? V druhé projdeme praktické zkušenosti v ABŘE, i s využitím principů firmy Baťa.

Stručný životopis přednášejícího:
Jaroslav Řasa je absolventem ČVUT, Fakulty Elektrotechnické (předchůdce FIT), oboru Kybernetika, specializace Robotika a umělá inteligence. Před 25 lety ještě na vysoké škole založil firmu ABRA software a.s. Ta vyrábí a dodává zákazníkům v ČR a SR robustní ERP - informační systémy řady ABRA G3/4, cloudové ERP ABRA FlexiBee a dále cloudová řešení primaERP do celého světa. Zaměstává 160 lidí a patří k největším firmám ve svém oboru v ČR. Celoživotně podporuje práci s mladými lidmi, v podobě Diplomové práce roku, kterou jeho firma založila, aktivity Můžeš podnikat, je mecenášem vědecké ceny Neuron pro mladé a před lety založil Soukromou Školu Výpočetní Techniky, nyní VŠMIE.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 27.12.2016, 16:30