Performance testy v době continuous delivery

Přednáška:   Performance testy v době continuous delivery
Přednášející:   Zbyněk Hraše, Pavel Lukeš a Jan Verner (Etnetera a.s.)
Datum a čas: 11. dubna 2016, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:111
Jazyk: čeština
Záznam:
avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku a  Twitteru ! #ITvecer

Uvedení do problematiky performance testování a tuningu výkonu (nejen) webových aplikací včetně praktické ukázky provedení performance testu.

Nastavení očekávání a předpokladů pro provedení a vyhodnocení performance testů. Životní cyklus a praktické zkušenosti s performance testy prováděnými v rámci týmu, projektu nebo jako služba na dálku.

Tipy a triky z performance testů webových aplikací – investigace a interpretace výsledků testů. Organizace v oblasti performance testingu.

O přednášejících:

Zbyněk Hraše – 16 let praxe IT managera, který po 12 letech projektového řízení a implementace agilních technik ke klientům přešel na produktový management.

Pavel Lukeš – vývojář webových aplikací a portálů se 14 lety zkušeností v oboru se věnuje od roku 2010 performance testům na top úrovni ve spolupráci se SW architekty bankovních institucí.

Jan Verner – senior Java vývojář, který se poslední 2 roky věnuje jako technický leader produktu SmartMeter.io, se zkušeností implementace nástroje v oblasti CI v enterprise řešeních.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 27.12.2016, 16:23