Praktické zkušenosti ze sjednávání smluv o dodání hardware a software

Přednáška:   Praktické zkušenosti ze sjednávání smluv o dodání hardware a software
Přednášející:   JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D. (Baker & McKenzie, FIT ČVUT)
Datum a čas: 24. října 2016, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam: ne (nebyl povolen)
Prezentace: 2016_10_21_Kucera_prezentace.pdf

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku a  Twitteru ! #ITvecer

Každý profesionál v oblasti IT se dostane do situace, kdy bude dodávat, nebo kupovat hardware, či software. Někdy si podmínky dodání bude sjednávat sám, někdy použije profesionálního poradce. V obou případech se ale v praxi stává, že se na některé klíčové body zapomene, naopak přílišná pozornost se často věnuje něčemu, co je vlastně úplně nepodstatné.

Během přednášky se podíváme na některé příklady reálných problému, které se v minulosti v praxi řešily. Snahou je, aby každý účastník přednášky měl na jejím konci v hlavě checklist bodů, na které nezapomene až bude smlouvu o dodávce hardware, či software sjednávat.

O přednášejícím:

Advokát působící v mezinárodní advokátní kanceláři Baker & McKenzie v Praze. Ve své praxi se zaměřuje na řešení sporů, obchodní právo, IT právo a M&A. V rámci IT práva se specializuje zejména na otázky elektronické kontraktace, odpovědnosti na internetu a právní úpravy on-line marketingu. Je garantem výuky právních předmětů na Fakultě informačních technologií ČVUT a IT právo přednáší rovněž na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V minulosti vedl kurz též například na Právnické fakultě Shandong University v Číně a byl poradcem v oblasti IT na Úřadu vlády České republiky.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 20.2.2017, 18:00