fs2 - functional streams for Scala

Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam:
avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku a  Twitteru ! #ITvecer

Poskytujete-li v dnešní době jakoukoliv online službu, musíte být schopni efektivně zpracovávat velké množství požadavků od uživatelů a zároveň co nejrychleji poskytnout požadovaný obsah. Knihovna fs2 umožňuje paralelně zpracovávat velké množství informací, kombinovat je s informacemi z externích zdrojů a vyprodukovat výsledná data.

Během přednášky si na praktických příkladech představíme knihovnu fs2 a její možnosti proudového a paralelního zpracováni dat, spojováni více zdrojů dat a jejich dynamické alokování.

O přednášejících:
Milan Raulím pracuje ve společnosti Spinoco Czech Republic a.s., kde má na starosti vývoj komunikační Aplikace Spinoco v jazyce Scala. Pravidelně se účastní akcí pořádaných „Czech Scala Enthusiasts“, na kterých také přednáší a vede praktická cvičení.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 21.2.2017, 11:26