Přednášející:   Jiří Šmolík (Ackeebronzový partner FIT)
Datum a čas: 6. března 2017, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam: bude pořízen

Sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku Twitteru#ITvecer

Od callbacku a promises k reaktivním rozšířením. Lehký úvod do RxJs v Node.js, jeho výhody a srovnání s promises. Dozvíte se o osvědčených postupech, které zjednodušují práci s asynchronními operacemi a pomohou odbourat tzv. "callback-hell", i o novinkách, které v této oblasti přináší ES7.

O přednášejícm:

Jiří Šmolík vystudoval FIT ČVUT a nyní pracuje jako backend developer v Ackee (firma vznikla na půdě fakulty a momentálně je jejím bronzovým partnerem). V současné době se zabývá zejména javascriptovými backendovými, frontendovými a isomorfními aplikacemi.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a širší odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 1.3.2017, 10:15