Přednáška:   ORACLE APEX – rychlý vývoj dbase aplikací zdarma aneb vytvořte si apku za 15 minut
Přednášející:   Ing. Kamil Schvarcz, Ing. Petr Vantuch (APEX Solutions)
Datum a čas: 20. března 2017, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam:
avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)

Sdílejte pozvánku na logo_FB FB a  Twitteru! #ITvecer

Jak si rychle vytvořit APEX aplikaci, mobilní aplikaci a rychlou vizualizaci dat? Vše bez znalosti kódu? Na přednášce se dozvíte o novinkách v APEX 5.1 – proběhne ukázka nového portfolia Oracle cloud produktů a dostane se i na některé vychytávky v APEXu.

O přednášejících:
  • Ing. Kamil Schvarcz – Jednatel společnosti APEX Solutions. Má téměř 10 let praxe jako Oracle APEX architekt – pracuje s APEXem od verze 3.0 (4/2008). Má 10 roků zkušeností s webovými technologiemi (HTML, CSS, JavaScript) a 5 roků zkušeností s Oracle DB.
  • Ing. Petr Vantuch – Pracuje ve společnosti APEX Solutions jako Country Sales Manager v ČR a SK. Několik let působil jako Technology and Applications Manager ve společnosti Oracle.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 6.4.2017, 11:01