Jak pracovat s osobními daty od roku 2018?

Jak pracovat s osobními daty od roku 2018?

Zdeněk Kučera se 30. 10. od 18:00 ve své přednášce Jak pracovat s osobními daty od roku 2018? zaměří na nové nařízení EU ohledně osobních údajů, tzv. GDPR. Přijďte do posluchárny T9:107 na další přednášku z cyklu Informatické večery FIT.

Téma

Přednáška bude zaměřena na klíčové body nového nařízení EU ohledně osobních údajů – GDPR. Ukážeme si praktické příklady změn a zamyslíme se, jak nová úprava mění podnikání v on-line světě.

O akci

Akce je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je primárně určena posluchačům s žádnou předchozí znalostí probíraného tématu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Zdeněk Kučera
FIT ČVUT a Kinstellar
30. října 2017, 18:00–19:30
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
Záznam
nebude pořízen

O přednášejícím

Zdeněk Kučera - profilová fotkaZdeněk Kučera je vedoucím praxe IT práva a sporů v mezinárodní advokátní kanceláři Kinstellar v Praze. Ve své praxi se zaměřuje zejména na otázky elektronické kontraktace, sjednávání technologických smluv, odpovědnosti na internetu, ochrany osobních údajů a právní úpravy on-line marketingu. Věnuje se též veřejným zakázkám, zejména v oblasti technologií. Podílel se rovněž na právním posuzování zavádění IT produktů na trh, akvizicích IT společností nebo strukturování on-line projektů. Také zastupoval klienty v IT sporech.

Zdeněk je garantem výuky právních předmětů na Fakultě informačních technologií ČVUT a IT právo přednáší rovněž na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je jedním z inovativních právníků ČR pro rok 2016 a je doporučován jako IT právník organizací Chambers Europe. Za ideální trávení volného času však považuje chvíle bez komunikačních technologií na dalekých cestách, na kole, bruslích, lyžích či hluboko pod vodou.