Pitch or die!

Jak prorazit v technologickém světě s nápadem prozradí Petra Končelíková v přednášce Pitch or die!, která se koná v rámci přednáškového cyklu Informatické večery FIT. Petra předá své podnikatelské zkušenosti z oblasti zakládání startupu, mentoringu i investování. Přednáška se koná 27. 11. od 18:00 v posluchárně T9:107.

Téma

Petra Končelíková prozradí, jak prorazit v technologickém světě s nápadem a jak z něj vytvořit úspěšný startup. Dozvíte se, jak vytvořit dokonalý pitch deck, kde sehnat investora, jak a kde nápad validovat nebo kde získat rady a mentoring.

Přednáška je pořádána ve spolupráci se společností IHPCI. Ta sídlí na Fakultě informačních technologií ČVUT a specializuje se na high-performace computing, konkrétně na rychlostní optimalizaci softwaru.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena i pro posluchače bez předchozí znalosti probíraného tématu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Petra Končelíková
27. listopadu 2017, 18:00–19:30
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
Záznam
bude pořízen
Materiály
Prezentace Pitch or die!
Lean Canvas

O přednášejícím

Petra Končelíková - profilePetra Končelíková podniká už 20 let a za tu dobu má zkušenosti ze všech různých rolí. Založila startup, působila jako mentorka, investorka, angel investorka i jako zástupkyně venture kapitálu. Prošla úspěchy a neúspěchy, žila a podnikala v zahraničí i v ČR. Spoluzaložila podnikatelský inkubátor a co-workingové centrum Node5 na Smíchově. Momentálně se soustředí na podporu vzdělávání v podnikání pro ženy v Evropě a zakládá projekt Wfund Academy.