logo_FB  twitter    logo_YT     logo_QS     Časopis Buď FIT   Anketa ČVUT

Inaugurace nového děkana

Inaugurace děkana 2014 - Betlémská kaple

Dne 16. listopadu od 11:15 proběhne slavnostní inaugurace děkana v Betlémské kapli. Novým děkanem pro funkční období 2017–2021 byl zvolen doc. Marcel Jiřina, který vystřídá po osmiletém působení prof. Pavla Tvrdíka. Během ceremoniálu budou slavnostně jmenováni také noví proděkani a budou uděleny dvě Medaile FIT. Zváni jsou všichni zaměstnanci, studenti a partneři fakulty. Výuka v době inaugurace, tj. 11:00–14:15, odpadá.

Celý článek o Inauguraci děkana 2017

1000. Narozeniny FIT

1000. Narozeniny FIT - baner

Dne 16. listopadu od 17:00 se v Kongresovém sálu Masarykovy koleje bude konat oslava osmých narozenin Fakulty informačních technologií ČVUT. Tradiční neformální oslava bude letos navazovat na slavnostní akt inaugurace nového děkana doc. Marcela Jiřiny. Na programu je mimo jiné i proslov nového děkana a vyhlášení výsledků ankety FIŤák roku 2016/2017. Přijďte se pobavit se spolužáky i zaměstnanci a zjistit trochu více o lidech a dění na fakultě. Vstup na akci je zdarma.

Celý článek o 1000. Narozeninách FIT

Zahájen 4. ročník soutěže FIKS pro středoškoláky

FIKS - soutěžící řešící úlohu

Fiťácký informatický korespondenční seminář 2017/2018 nabízí středoškolákům možnost zdokonalit se v algoritmických úlohách a změřit síly se svými vrstevníky. V letošním ročníku bude zadání úloh doprovázet fantasy příběh. Ten provádí řešitele dobrodružstvím Martiena Katchera při putování na Čarodějnické Vysoké Učení v Theórii. Nejlepší řešitelé semináře budou mít možnost jet na jarní týdenní soustředění nebo být přijat na FIT bez přijímacích zkoušek. Do 19. 11. probíhá první kolo soutěže.

Celý článek o FIKS 2017/2018

Kariérní veletrh CoFIT

CoFIT - baner

Již posedmé se uskuteční 24. října v atriu Nové budovy ČVUT kariérní veletrh s názvem CoFIT. Dozvíte se, jaké projekty se ve firmách řeší, koho hledají pro spolupráci, jaké poskytují benefity a stáže nebo jaká témata vám mohou aktuálně nabídnout. Veletrh probíhá od 12:00 do 18:00, poté je na programu panelová diskuse s odborníky z praxe na téma upgrade dovedností. Vstup na akci je zdarma a bez předchozí registrace.

Celý článek o CoFIT 2017

LinuxDays 2017

LinuxDays – přednáška

Šestý ročník největší české linuxové konference LinuxDays se uskuteční 7. a 8. října na Fakultě informačních technologií ČVUT. Dozvíte se novinky z oblasti IoT, bezpečnosti, sítí, šifrování i vývoje. Letos dostanou více prostoru přednášky v angličtině a také komunita kolem hackerspaces. V programu konference nechybí ani několik přednášek našich zaměstnanců, včetně workshopu Bash za 50 min určeného (nejen) novým studentům bakalářského programu. Vstup je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat.

Celý článek o LinuxDays 2017

 

Archiv článkůPoslední změna: 6.11.2017, 12:18