logo_FB  twitter    logo_YT     logo_QS     Časopis Buď FIT   Anketa ČVUT

Akce pro „prváky“

Seznamovací akce

Nastupujete do prvního ročníku bakalářského programu? Nebojte se nástrah studia na vysoké škole. Studenti vyšších ročníků si pro „prváky“ připravili hned dvě užitečné akce. První z nich je čtyřdenní Seznamovák FIT, kde se studenti seznámí nejen mezi sebou, ale také s průběhem studia. To vše pomocí her, přednášek a diskusí na jednom ze dvou turnusů začátkem září 2017. Druhou akcí je Hello FIT!, která uvítá 21. 9. nové studenty přímo v budově fakulty. Na programu jsou zajímavé přednášky, workshopy i prohlídka dejvického kampusu. Kapacita obou akcí je omezena, proto je nutné se včas zaregistrovat.

FIT ČVUT spolupořadatelem konference QRS 2017

QRS 2017

Od 25. do 29. července 2017 proběhne v prostorách Fakulty informačních technologií ČVUT mezinárodní konference The 2017 IEEE International Conference on Software Quality, Reliability & Security, zkráceně QRS 2017. Přední světoví odborníci na ní budou prezentovat své poznatky o nejúčinnějších technikách pro vývoj spolehlivých, bezpečných a důvěryhodných systémů.

Konference je placená, proto je nutná registrace. Součástí programu konference je i šest speciálních tutoriálů a IoT workshop. Účast na tomto workshopu je pro zájemce o problematiku internetu věcí bezplatná, pro více informací kontaktujte doc. Josefa Koláře.

Během konference se uskuteční i First International Software Testing Contest. Tato soutěž je výzvou pro všechny programátory bez rozdílu věku a zkušeností. Na vítěze čeká 1 200 dolarů! Snad mezi nejlepšími budou i studenti FIT ČVUT. Přihlášky přijímá Dr. Ruizhi Gao do 22. 7. 2017.

FIT ČVUT má nové inženýry a bakaláře

Absolventi 2017

Měsíc červen bývá v každém akademickém roce velmi hektický a sledovaný, neboť studenti závěrečných ročníků „skládají účty“ ze svých odborných vědomostí. Nejinak tomu bylo i letos. Svá studia na Fakultě informačních technologií ČVUT úspěšně završilo celkem 109 inženýrů (z toho 22 prospělo s vyznamenáním) a 164 bakalářů (z toho 22 prospělo s vyznamenáním). Při této příležitosti si dovolujeme poblahopřát všem letošním absolventům: Užijte si krásné léto a v budoucím profesním životě přejeme hodně úspěchů!

Archiv článků

Poslední změna: 20.7.2017, 19:01