Specializovaný hardware pro modulární aritmetiku

Školitel: doc. Ing. Róbert Lórencz, CSc.
Pracoviště: ČVUT v Praze, Fakulta informačních technologií, Katedra počítačových systémů (KPS)
Výzkumná skupina: Applied Numerics & Cryptography
Osobní stránky: http://anc.fit.cvut.cz/people/lorencz.html
Kontakt: robert.lorencz@fit.cvut.cz , tel.: +420 22435 9812

Dedicated Hardware for Modular Arithmetic

Specializovaný hardware pro modulární aritmetiku

Cílem je návrh a implementace specializovaných hardwarových architektur pro výpočet modulárních aritmetických operací. Výsledky jsou použitelné v kryptografii eliptických křivek, stejně jako i v jiných systémech, které využívají modulární aritmetiku.

Dedicated Hardware for Modular Arithmetic

The aim is the design and implementation of dedicated hardware architectures for computing modular arithmetic operations. The results are applicable in elliptic curve cryptography, as well as in other systems that utilize modular arithmetic.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky:
Dagmar Malá, <a href="mailto:Dagmar.Mala@fit.cvut.cz">Dagmar.Mala@fit.cvut.cz</a><br>Bronislava Vávrová, <a href="mailto:Bronislava.Vavrova@fit.cvut.cz">Bronislava.Vavrova@fit.cvut.cz</a>

Poslední změna: 15.11.2011, 16:39