Tiskové zprávy za rok 2014

Rok 2014 byl ve znamení konferencí. Fakulta informačních technologií ČVUT hostila již po třetí konferenci LinuxDays a také se podílela na konferenci InstallFest.

1. 10. 2014 – Konference LinuxDays 2014 na ČVUT v Praze: desktop, server, vývoj a dobrá káva
Třetí ročník konference LinuxDays se jako obvykle koná první týden v říjnu v dejvické budově FIT ČVUT. Také letos čeká návštěvníky více než 40 přednášek ve třech sálech, stánky českých i zahraničních open-source projektů, pět workshopů, bastlírna pro děti a zájemci si mohou postavit svou vlastní 3D tiskárnu. Letos čeká na návštěvníky výborná káva vařená profesionály.
3. 3. 2014 – 10. výročí oslaví Majáles v Letňanech
Po 5 letech, kdy vyvrcholení oslav hostila Stromovka, se Pražský Majáles přesouvá do Letňan. Důvodů je několik a jejich společným jmenovatelem je pohodlí návštěvníků. „V Letňanech budeme na ploše třikrát větší, než ve Stromovce. To nám umožní velkorysou a pohodlnou práci s prostorem a s pódii. Například jen studentské město bude letos zabírat plochu, která loni odpovídala velikosti celkového areálu Stromovky,“ uvádí tiskový mluvčí Majáles Štěpán Neubauer.
10. 2. 2014 – Šestý ročník konference InstallFest se zaměří na sítě
O víkendu 1. a 2. března 2014 proběhne na pražském Strahově tradiční konference InstallFest, kterou pro odbornou veřejnost pořádají studenti klubu Silicon Hill. Letošní ročník se zaměří na počítačové sítě, jejich provoz a bezpečnost.
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka

Poslední změna: 25.9.2017, 14:53