Den otevřených dveří 5. 12. 2013

KDE: Přednášky budou probíhat v Národní technické knihovně, exponáty a infostánek naleznete v Nové budově ČVUT (viz Prostory fakulty). Budovy jsou hned vedle sebe.

KDY: 9–14 hodin

Dejte vědět že přijdete v událostech na našich sociálních sítích:  Facebooku,  Google Plus  Srazy info.

Více fotek z dřívějších DOD najdete v naší fotogalerii: http://fit.cvut.cz/photopic. Mrknout můžete také na video z loňska na našem YouTube kanálu FIT CTU.

PREZENTACE STUDIJNÍCH PROGRAMŮ

Prezentace bude probíhat v Národní technické knihovně.

• Prezentace proběhnou formou přednášek ve třech kolech (všechny prezentace budou totožné), začátky: 9:0010:30 a 12:00. V době mezi přednáškami se můžete pohybovat v přízemí Nové budovy ČVUT, kde budou připraveny zajímavé workshopy nebo se jít podívat na prohlídku učeben a laboratoří.
  • Prezentace budou probíhat v Národní technické knihovně v Ballingově sále.

WORKSHOPY VĚDECKÝCH SKUPIN A PROJEKTŮ

• Studenti FIT vám představí vlastnoručně postavenou open source 3D tiskárnou RepRap,
  • RFID laboratoř se předvede svými útoky postranními kanály,
  • všechny vaše další dotazy zodpoví studentky a studenti FIT v INFORMAČNÍM STÁNKU (kde si také zájemci mohou zakoupit nové fakultní tričko).
  • Vše v přízemí Nové budovy ČVUT v průběhu celého dopoledne (cca 9:00 až 14:00 hodin)

PROHLÍDKY UČEBEN A LABORATOŘÍ

• Exkurze do počítačových učeben a laboratoří ve 3. patře Nové budovy ČVUT s doprovodem našich studentů po skupinkách cca 10-20 studentů budou probíhat v časech 9:00, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30 a 12:00 hodin
  • Exkurze po unikátní inteligentní budově Národní technické knihovny s výkladem a prohlídkou SunRay učebny, po skupinkách 10-20ti zájemců, budou probíhat v časech 9:15, 10:00, 10:45, 11:30 a 12:15 hodin
  • Zájemci budou scházet v přízemí Nové budovy ČVUT, kde si je vyzvednou jejich průvodci (bližší informace ma informačním stánku).

Poslední změna: 24.11.2015, 17:48