Den otevřených dveří 3. 12. 2014

KDE: Nová budova ČVUT a prezentace v Národní technické knihovně (viz Prostory fakulty). Budovy jsou hned vedle sebe.

KDY: 9 –14 hodin

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku a Twitteru#dodfit

Více fotek z dřívějších DOD najdete v naší fotogalerii: http://fit.cvut.cz/photopic. Mrknout můžete také na video z loňska na našem YouTube kanálu FIT CTU.

PREZENTACE "STUDIUM NA FIT"

Prezentace se zaměřuje na důležité informace, které se týkají organizace výuky a zajímavosti ze všech oborů. Dále se objeví například informace o soutěži FIKS pro středoškoláky nebo o Portálu spolupráce s průmyslem.

Místo: Ballingův sál (Národní technická knihovna, viz Prostory fakulty)
Časy: 9:00, 10:30, 12:00 (všechny prezentace budou totožné)
Délka trvání: 60 minut

V době mezi přednáškami se můžete pohybovat v přízemí Nové budovy ČVUT, kde budou připraveny informační stánky, ukázky našich projektů a také bude možné odstud vyrazit na prohlídku učeben, laboratoří a dalších prostor fakulty.

DOPROVODNÝ PROGRAM

V přízemí Nové budovy ČVUT v průběhu celého dopoledne (9:00 až 14:00 hodin).

• všechny vaše další dotazy zodpoví studentky a studenti FIT v informačním stánku,
  • možnost vyzkoušet si zajímavé úlohy vám dá naše soutěž s FIKSem,
  • jak získat praxi při studiu na naší fakultě a být při tom opravu FIT vám poradí stánek Portálu spolupráce s průmyslem,
  • zasoutěžit a dozvědět se o zajímavém dění na FIT mimo studium můžete od klubu SilliconHill,
  • nejen pro nadšence Android technologí zde bude vývojář a také student FIT Martin Pelat předvádět své chytré brýle Google Glass,
  • na SCIO stánku vám poradí jak se přihlásit a uspět v NSZ z matematiky pro přijetí na FIT,
  • zaujmout vás může i nový studijní obor Bioinformatika, který vyučujeme společně s VŠCHT.

Exkurze do Národní technické knihovny

Studenti FIT provedou zájemce o studiu moderní budovou Národní technické knihovny, ve které zároveň sídlí Ústřední knihovna ČVUT a její studovna. Ballingův sál v NTK můžete vidět v rámci prezentací o studium na FIT.

Místo: NTK, začátek prohlídky s průvodci u Informačního stánku v Nové budově nebo přímo v NTK
Časy: 9:30, 10:15, 11:00, 11:45, 12:30, 13:15
Délka trvání: 30 minut

Prohlídka laboratoří

Zájemcům o studium otevřeme dveře i do našich specializovaných laboratoří - prohlídka začne prezetancí v multimediální a grafické laboratoři SAGElab, kde se představí také DataLab. Po první části navazuje exkurze do Hardwarové laboratoře a návštěva humonoidního robota NAO nebo se dozvíte, jak fungují 3D tiskárny.

Místo: Budova A, začátek prohlídky s průvodci u Informačního stánku v Nové budově
Časy: 9:15, 10:00, 10:45, 11:45, 12:30, 13:15
Délka trvání: 60 minut

Seznámení se s prostory Fakulty informačních technologií

Studenti FIT provedou své budoucí spolužáky po prostorách fakulty a představí učebny a další důležitá místa pro studium.

Místo: Nová budova, začátek prohlídky s průvodci u Informačního stánku v Nové budově
Časy: 9:00, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 13:00
Délka trvání: 15 minut