Angular

Přijďte si 22. 11. od 14:30 poslechnout přednášku s názvem Angular, která se koná v rámci předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování (MI-DNP). Vojtěch Mašek vás seznámí s frameworkem Angular, TypeScriptem a se základy Single Page aplikací. Přednáška se koná v místnosti TH:A-1455. Kapacita je omezena.

Téma

Přednáška v rámci magisterského předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování vám nastíní problematiku webového frameworku Angular, který se zaměřuje na tvorbu Single Page aplikací. Vojtěch Mašek vám představí programovací jazyk TypeScript a seznámí vás se základy Single Page aplikací.

O akci

Logo - Angular
Logo Angular

Přednáška plynule navazuje na téma webových technologií prezentovaných v rámci předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování (MI-DNP). Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Akce je určena pro nováčky ve frameworku Angular se základy programovacího jazyka TypeScript. Kapacita přednášky je omezena na 50 posluchačů a studenti předmětu MI-DNP mají prioritu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Vojtěch Mašek – FlowUp
Termín
22. listopadu 2018, 14:30–16:00
Místo
Zasedací místnost TH:A-1455, Budova A
Thákurova 7, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen

O přednášejícím

Vojtěch Mašek – profileVojtěch Mašek je vedoucí vývojář ve společnosti FlowUp. Vede týmy k naplnění jejich cílů. Má rád čistou architekturu a kód, který sleduje moderní trendy frontendového vývoje. Je technologický nadšenec se zkušeností s frameworkem Angular a programovacím jazykem TypeScript.

Související obsah

Témata
Předmět: Pokročilý .NET a projektivní programování (MI-DNP)
Předchozí přednáška: Testování a kontinuální integrace .NET aplikací
Následující přednáška: Asynchronní .NET
Lidé
Přednášející: Vojtěch Mašek
Místa
TH:A-1455
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Mgr. Ondřej Dvořák, ondrej.dvorak@fit.cvut.czOrganizátor přednášky, vyučující MI-DNP


Poslední změna: 12.12.2018, 11:52