Dependency Injection v .NETu a SOLID principy pro psaní testovatelného kódu

Přijďte si 30. 10. od 16:15 poslechnout přednášku s názvem Dependency Injection v .NETu a SOLID principy pro psaní testovatelného kódu, která se koná v rámci předmětu Pokročilý .NET (MI-DNP). Přednáší Tomáš Herceg, autor frameworku DotVVM pro tvorbu webových aplikací a uznávaný Microsoft MVP. Přednáška se koná v místnosti TH:A-s134. Kapacita je omezena.

Téma

Přednáška v rámci magisterského předmětu Pokročilý .NET vám ukáže, jak na Dependency Injection v .NET frameworku. Tomáš Herceg vás také seznámí se SOLID principy pro psaní testovatelného kódu.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena pro studenty a odbornou veřejnost se znalostí platformy .NET. Kapacita přednášky je omezena na 80 posluchačů a studenti předmětu Pokročilý .NET (MI-DNP) mají prioritu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Tomáš Herceg – RIGANTI
Termín
30. října 2019, 16:15–17:45
Místo
Posluchárna TH:A-s134, Budova A
Thákurova 7, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen

O přednášejícím

Tomáš Herceg – profile

Tomáš Herceg je zakladatelem firmy RIGANTI, která se zabývá vývojem software, poskytováním školení a konzultací. Dále je autorem open-source frameworku DotVVM, který umožňuje snadnou tvorbu webových aplikací bez nutnosti psát tisíce řádků kódu v JavaScriptu.

Tomáš také přednáší na českých i zahraničních technických konferencích, nejčastěji o tématech vývoje webových aplikací, platformě .NET, softwarové architektuře nebo cloud computingu. Tomáš je také autorem webu dotNETportal pro začínající i pokročilé vývojáře a spoluzakladatelem vzdělávacího centra dotNETcollege.

Související obsah

Témata
Předmět: Pokročilý .NET (MI-DNP)
Lidé
Přednášející: Tomáš Herceg
Místa
TH:A-s134
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Mgr. Ondřej Dvořák, ondrej.dvorak@fit.cvut.czOrganizátor přednášky, vyučující MI-DNP


Poslední změna: 21.10.2019, 9:57