Barclays Presentation - Technology Summer Internships in Prague

Přednáška:   Barclays Presentation - Technology Summer Internships in Prague
Datum a čas: 27. únor 2013, od 18 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107

It’s your chance to find out about Barclays’ outstanding internship program that ranks amongst the very best. Barclays will be presenting their business and career opportunities, followed by a question and answer session to find out more about us.

Na přednášku je nutná registrace.
(Region: Europe and Middle East, Campus: CVUT, Business Unit: Investment Bank).

Na konci prezentace bude také prostor na diskuzi, kdy se budete moct ptát i bývalých stážistů. Jedním z nich je i student FIT Vojtěch Král.

"Nyní jsem studentem magistra a minulé léto jsem měl možnost mít internship v pražské pobočce Barclays. Z mého pohledu je to vynikající příležitost právě pro studenty FITu. Nenechte se zmást tím, že Barclays je banka. V Praze má technologickou pobočku pro svoji investiční část a v podstatě to hlavní, co se v Praze odehravá, je programování. Jelikož je to globální banka, tak jsem měl možnost pracovat v takovém měřítku, které se ve škole bohužel nasimulovat nedá. Tyká se to jak toho být v mezinárodním týmu a kooperovat každý den, tak i třeba množství dat (GB - TB), se kterým jsem pracoval.

Zároveň mě velice překvapilo jak je takováto velká instutice pokroková, čili jazyky jako Java nebo C# tam jsou zde zcela běžné a nejnovější verze například SPRINGu, tam taky není tak ojedinělá, jak bych si dříve myslel.
 
Určitě doporučuji se příjít na přednásku podívat, tím nic nezkazíte. Dozvíte se více o firmě samotné tak i o internshipu, který nabízí. Podle mých informací, taky budete mít možnost po skončení prezentace diskutovat přímo se stažísty z minulého léta. Sám tam budu přítomen a teším se na shledání a popovídání si s Vámi." Vojtěch Král

 

 Poslední změna: 16.1.2019, 15:34