Projekťáci na FIT

Přednáška:   Projekťáci na FIT
Přednášející: Ing. Roman Vopršal, Ing. Radim Kašpárek
Datum a čas: 22. duben 2013, od 12:40 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
 
Sdílejte událost na logo_FB a 
 
22.4.2012 v NB přednáškové místnosti T9:107 se uskuteční přednáška Ing. Romana Vopršala, který má 25 let praxe v projektovém řízení a nyní pracuje v České spořitelně. Mladou generaci zastoupí absolvent ČVUT Ing. Radim Kašpárek, který má zkušenosti se startupy a teď má na starost řízení mezinárodního projektu pro ŠKODA AUTO.
 
Přijďte si poslechnout něco o zajímavých projektech, co je důležité pro projektového manažera a jak hned po škole rozjet slibnou kariéru.
 

Profily přednášejících:

 
Radim Kašpárek (Unicorn Systems a.s)
Radim vystudoval bakalářský obor Manažerská informatika na FEL ČVUT a magisterský obor Projektové řízení inovací v podniku na MÚVS ČVUT. Během studia podnikal v oblasti webdesignu a internetového marketingu. Po absolvování ČVUT nastoupil do společnosti Unicorn Systems jako projektový administrátor. Nyní pracuje na pozici junior PM.
 
Radim má zkušenosti s realizací malých internetových projektů, krátce pracoval v zahraničí a nyní má na starost řízení mezinárodního projektu pro ŠKODA AUTO. Radim je svobodný, ve volném čase se věnuje turistice, horolezectví a podnikání.

 

Roman Vopršal (Česká spořitelna a.s.)

Roman Vopršal vystudoval České vysoké učení technické v Praze, kde získal titul Ing. v oboru technická kybernetika. Po studiích krátce podnikal v oblasti počítačové grafiky, od r. 1995 byl zaměstnán ve společnosti Logica, nejprve jako konzultant, později jako projektový manažer. Pracoval na řadě projektů jak v ČR, tak v zahraničí. Po svém příchodu do České spořitelny v r. 2005 začal pracovat jako projektový manažer v oblasti řízení strategických projektů. Podílel se na řízení řady projektů v rámci programu rozvoje platebních karet a řízení kreditních rizik. 
 
Roman Vopršal přednášel na řadě akcí se zaměřením na problematiku projektového řízení, je aktivní v rámci organizací Project managemet institute a Komora projektových manažerů ČR. Roman je držitelem 1. místa v soutěži „The best project management“ spolupořádaných Ernst&Young, Hewlet-Packard a Komorou projektových manažerů ČR.
Roman je ženatý, má jedno dítě. Ve volném čase se věnuje sportu, hudbě a rodině.
 
 

 Poslední změna: 27.3.2013, 13:03