Google Developer Group Prague

Google Developer Group Prague

GDG CVUT Pragaue - logo

Google Developer Group Prague je skupina vývojářů, která pořádá přednášky a workshopy o webových a mobilních technologiích. Na fakultě mj. organizují setkání aDev Meetups a jsDev Meetups. Rádi mezi sebou přivítají nové členy.

Členy GDG Prague jsou vývojáři a často také (bývalí) studenti se zájmem o vývojářská a technická témata. Skupina pořádá přednášky a workshopy týkající se Google, ale i dalších webových a mobilních technologií. GDG Prague je součástí české Google User Group (GUG.cz) a zároveň patří ke globálnímu GDG hnutí.

Skupina organizuje na fakultě pravidelná setkání. V současnosti se konají JavaScript Developer Meetups, která se zaměřují na témata blízká webu – JavaScript, AngularJS a další podobné technologie. V minulosti na fakultě probíhala setkání Android Developer Meetups, kde se probírala témata týkající se vývoje pro Android.

Přednášky jsou zdarma, ale je nutná registrace. Z některých přednášek jsou pořizovány záznamy Audiovizuálním centrem studentů . Tyto záznamy jsou k dispozici na YouTube kanálu.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Lukáš Janeček, lukas.janecek@fit.cvut.czČlen GDG Prague


Poslední změna: 23.4.2019, 14:01