Osmý aDev Meetup

Přednáška:   Jablečný mošt pro Android vývojáře
Přednášející:     Vladislav Skoumal
Datum a čas: 11. červen 2013, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:111

Záznam z přednášky je k dispozici ve videoarchivu přednášek na stránkách AVC FIT a také na našem kanálu YouTube.

Google Developer Group na ČVUT (součást GUG.cz) pořádá 11.6. v 18 hodin další setkání Android vývojářů z cyklu aDevMeetups. Tentokrát bude přednášet Vladislav Skoumal na téma Jablečný mošt pro Android vývojáře.

Nechystáte se vyvíjet pro iOS, ale rádi by jste věděli, jak tam věci fungují? Kde má iOS svoje limity a kde naopak strčí zeleného robůtka do kapsy? Uvidíte, že i iOS vývojář tvrdej chleba má. Podíváme se, jak se říká na iOS Aktivitě, Fragmentu a dalším prvkům, které jsou na Androidu naším denním chlebem. Jak se liší uživatelé obou platforem a jak se na ně musí? A i to divné Objective C po této přednášce nebude tak nečitelné.

Vladislav Skoumal je spoluzakladatel firmy BIOPORT Software Labs. Kolem mobilních aplikací se pohyboval už za dob Windows Mobile, jeho první aplikací pro Android byl Minos Guide, pokračovalo to aplikacemi KdeSeKoupat nebo Pocket Assembla. Nyní se soustředí na projekt management mobilních projektů, koordinaci vývojářů webových, iOS a Android řešení, ale stále si rád zaprogramuje pro Android.

Vstup je zdarma, registrace nutná na webu akce nebo na G+ eventu.Poslední změna: 16.1.2019, 15:46