COFIT v zimním semestru 2019/2020

COFIT v zimním semestru 2019/2020

Fakultní kariérní veletrh COFIT se uskuteční 16. října v atriu Nové budovy ČVUT od 12:30 do 17:45. Studenti budou mít možnost potkat IT profesionály z nadnárodních společností i startupů a dozvědět se o jejich aktuálních projektech. Připravena je přednáška Konec prokrastinace, kde se návštěvníci dozví, jak přestat odkládat a žít naplno. RetroHerna nabídne legendárního Pac-Mana na NES konzoli a soutěž o tematické ceny. Vstup je volný a bez předchozí registrace.

Program

V atriu budovy mohou studenti od 12:30 do 17:00 navštívit stánky firem a dozvědět se více o oblastech jejich působení, o používaných technologiích a možnostech spolupráce. Mohou si také domluvit témata semestrálních a diplomových prací nebo získat inspiraci, jakým směrem se po škole vydat. K dispozici bude info stánek fakultního portálu Spolupráce s průmyslem, kde lze získat více informací o fungování portálu SSP, pracovních příležitostí z fakultních laboratoří nebo podepsat NDA.

Pro všechny, kteří mívají problém začít něco dělat a často věci odkládají, je připravena přednáška Konec prokrastinace od 16:15 v T9:107. Petr Vacek z GrowJOB se zaměří na to, jak lze zlepšit svoji motivaci, organizaci času a zvýšit efektivitu v osobním a pracovním životě.

Studenti mohou v atriu navštívit také RetroHernu, která je vrátí do dětských let svými starými hrami. Mohou si zahrát legendárního Pac-Mana na NES konzoli a soutěžit tak o tematické ceny. Připravena bude i relax zóna.

Dále je možné konzultovat s Kariérním centrem ČVUT své CV a možnosti osobního rozvoje.

 

Akce se zúčastní následující partneři a sponzoři FIT:

Zlatí partneři
ŠKODA AUTO, Datamole, Profinit
Bronzoví partneři
AMI, CertiCon, Cleverbee, Deloitte, Eaton, H2O.ai, MSD, nangu.TV, NN, Travel a la carte, Valeo
Stříbrní sponzoři
Česká pojišťovna, Komerční banka, Oracle
Bronzoví sponzoři
2N, Accenture, Adastra, AKKA, Ataccama, Barclays, Commerzbank, Edhouse, eMan, EY, Gemalto, Greyson, J&T Banka, KPMG, NCR, Quanti, Tipsport, Unicorn

O akci

Cílem akce je zprostředkovat studentům kontakt s průmyslem, zejména s dlouhodobými partnery FIT. Studentům se tak nabízí jedinečná šance seznámit se s firmami přímo na akademické půdě. Akce je určena pro studenty všech ročníků a oborů na FIT. Akce je zdarma a bez registrace. Více informací najdete na oficiálních stránkách COFIT.

Typ akce
Kariérní veletrh
Organizátor
Portál spolupráce s průmyslem, FIT ČVUT
Termín
16. října 2019, 12:30–17:45
Místo
Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Web akce
COFIT

Kontakt

Veletrh pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT v rámci projektu Spolupráce s průmyslem. Pro více informací můžete kontaktovat referentku Ing. Janu Hacmacovou. Na oficiálních stránkách COFIT najdete všechny potřebné informace.

nobody - profile

Ing. Jana Hacmacová

Referentka

Oddělení pro spolupráci s průmyslemPoslední změna: 14.10.2019, 10:07