HackFIT

do 20. 2. 2020

Eventbrite

Soutěže

Poprvé v historii FIT ČVUT se otevřou dveře výzkumných laboratoří v rámci 24hodinového hackathonu HackFIT zaměřeného na témata virtuální reality, umělé inteligence, robotiky a práce s otevřenými daty. Vaším úkolem je vytvořit tým skládající se ze tří až pěti studentů, využít technologické vybavení fakulty, vstřebat know-how mentorů a zvítězit v jedné ze tří kategorií.

Akce je otevřená pro všechny studenty středních a vysokých škol. Účastníci se mohou hlásit i jako jednotlivci, týmy lze následně vytvořit na začátku akce. Po celou budou k dispozici zkušení mentoři z řad výzkumných pracovníků a expertů z praxe, kteří budou poskytovat technické, obchodni i prezentační poradenství.

Vstup je zdarma a občerstvení je zajištěno po celou dobu akce. Kromě toho si budete moci užít noční promítání filmů na 12 obrazovkách s rozlišením 8K v zázemí laboratoře SAGELab.