Euromicro DSD/SEAA 2018

Ve dnech 29.–31. srpna se na Fakultě informačních technologií ČVUT uskuteční konference Euromicro DSD/SEAA 2018. Termíny pro zasílání příspěvků jsou již 15. března pro Software Engineering and Advanced Applications a 15. dubna pro Digital System Design. Sborníky obou konferencí publikuje IEEE Conference Publishing Services (CPS). Nejlepším příspěvkům je také nabízena časopisecká publikace v Euromicro/Elsevier časopisech. V případě jakýchkoli dotazů či nabídek kontaktujte doc. Hanu Kubátovou.

Téma

Pod záštitou společnosti Euromicro se na fakultě uskuteční dvě konference – Conference on Digital System Design (DSD) a Conference on Software Engineering and Advanced Applications (SEAA). Konference pokrývají aktuální trendy v oblasti vestavných, vysokovýkonných a kyberfyzikálních aplikací, hardware/software co-designu a softwarového inženýrství.

Euromicro Conference on Digital System Design (DSD)
Konference se zabývá všemi aspekty počítačového inženýrství hardware/software (vestavných, pervazivních a vysoce výkonných) systémů. Témata pokrývají celou trajektorii návrhu od specifikace až po mikroarchitektury, digitální obvody a implementace VLSI.
Euromicro Conference on Software Engineering and Advanced Applications (SEAA)
Na konferenci se prezentují a diskutují nejnovější inovace, trendy, zkušenosti a obavy v oblasti softwarového inženýrství a pokročilých aplikací pro softwarově náročné systémy.

Program

Každá konference má vlastní program, ale hlavní přednášky jsou vždy vybrány tak, aby byly zajímavé pro všechny účastníky. V současnosti probíhá call for papers. Program konferencí bude zveřejněn během června.

O akci

Konference DSD a SEAA jsou dlouhodobým mezinárodním fórem pro výzkumné pracovníky, specialisty z praxe a studenty. Konference jsou placené, ale členové společnosti Euromicro a studenti mají slevu. Registrace budou spuštěny během června. Všechny potřebné informace jsou dostupné na webových stránkách konference.

Typ akce
konference
Organizátoři
Fakulta informačních technologií ČVUT
Euromicro
Termín
29.–31. srpna 2018
Místo
Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
angličtina
Web akce
Euromicro DSD/SEAA 2018

Kontakty

Konference se budou konat v Kampusu Dejvice v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6. Předsedkyní letošních ročníků je vedoucí Katedry číslicového návrhu doc. Hana Kubátová. Organizaci této konference zajišťuje společnost AMCA.

Hana Kubátová - profile

doc. Ing. Hana Kubátová, CSc.

Předsedkyně Euromicro DSD/SEAA 2018

Vedoucí Katedry číslicového návrhu

Martin Novotný - profile

Dr.-Ing. Martin Novotný

Předseda programového výboru Euromicro DSD 2018

Odborný asistent na Katedře číslicového návrhu

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
doc. Ing. Hana Kubátová, CSc., hana.kubatova@fit.cvut.czPředsedkyně Euromicro DSD/SEAA 2018


Poslední změna: 10.4.2018, 9:54