LockFest 2018

Během víkendu 22.–23. září se v Karlových Varech uskuteční výstava LockFest 2018. Výstava se zaměřuje především na zámkařský průmysl a fyzickou bezpečnost. Na jednom ze stánků budete moci potkat i lektory z Katedry informační bezpečnosti, kteří představí bezpečnostní předměty vyučované na FIT. Zaměří se také na oblasti, kde se protínají témata informační a fyzické bezpečnosti. Fakulta je jedním z partnerů výstavy.

Téma

V rámci prohlubování spolupráce budou v sobotu 22. září lektoři Katedry informační bezpečnosti na stánku FIT předvádět praktické ukázky z bezpečnostních oborových předmětů. Zaměří se především na oblasti, kde se témata informační a fyzické bezpečnosti protínají.

FIT se dlouhodobě snaží studentům rozšiřovat povědomí o tématu fyzické bezpečnosti. V rámci předmětu Etické hackování (BI-EHA) je tak pravidelně pořádán seminář na téma Lock Picking, kterého se mohou zúčastnit všichni studenti fakulty. Ten zájemcům nabízí teoretický výklad i možnost si na zapůjčeném vybavení prakticky vyzkoušet techniky (nedestruktivního) otevírání zámku bez klíče pod vedením hostů z Locksmith.cz.

O akci

LockFest je výstava určená nejen odborníkům z oblasti zámkařského průmyslu, ale i široké veřejnosti. Účastníci mohou na jednom místě získat přehled o současném vývoji v oblasti bezpečnostních technologií, zabezpečení bytů, domů nebo automobilů. Účast na akci je bezplatná.

LockFest 2018 - banner
Typ akce
Výstava
Organizátor
Asociace zámkových a klíčových služeb ČR
Termín
22.–23. září 2018
Místo
Hotel Thermal – I. P. Pavlova 2001/11, Karlovy Vary
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen
Web akce
LockFest 2018

Kontakt

Výstava se uskuteční ve festivalovém sále Hotelu Thermal na adrese I. P. Pavlova 2001/11, Karlovy Vary. Organizátorem akce je Asociace zámkových a klíčových služeb ČR. Jedním z partnerů je i Fakulta informačních technologií ČVUT. Pro více informací můžete kontaktovat jednoho z vystavovatelů za FIT Mgr. Jakuba Růžičku.

Jakub Růžička - profile

Mgr. Jakub Růžička

Vystavovatel na LockFest 2018

Odborný asistent na Katedře informační bezpečnosti

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Mgr. Jakub Růžička, jakub.ruzicka@fit.cvut.czOdborný asistent na Katedře informační bezpečnosti


Last modified: 15.1.2019, 11:03