AngularDart

AngularDart

Přijďte na přednášku Tomáše Zvěřiny s názvem AngularDart, na které se dozvíte o mutaci programovacího jazyka Dart pro framework Angular 2. Další přednáška z cyklu jsDev Meetups se koná 19. 12. od 18:00 v posluchárně T9:107. Na akci je nutné se zaregistrovat.

Téma

Posluchači se seznámí s mutací programovacího jazyka Dart pro JavaScriptový framework Angular 2. Na této populární technologii běží například Google služby na cílení reklamy AdSense a AdWords. Dalším příkladem je také česká webová aplikace pro získávání dotací na využití vody Děšťovka.

O akci

Akce je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat na Meetup. Přednáška je určena i pro posluchače bez znalosti probírané technologie.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Tomáš Zvěřina – fnx.io
Termín
19. prosince 2017, 18:00–19:30
Místo
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
Záznam
nebude pořízen

Angular

O přednášejícím

Tomáš Zvěřina - profilová fotkaTomáš Zvěřina je Google Developer Expert na Google Cloud Platform a na programovací jazyk Dart. Také je technologickým šéfem digitální agentury Multimedia atelier a zakladatelem backendového studia fnx.io. Tomáš se zajímá se o všechno co souvisí s programováním pro web – od serverových platforem po frontendové technologie. O svoje nadšení se neváhá podělit na nejrůznějších vývojářských konferencích. V minulosti měl Tomáš na naší fakultě přednášky Flutter.ioDart, Polymer a Web component revolution.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: JavaScript Developer Meetups
Předchozí přednáška: Photopea: vývoj grafického editoru
Následující přednáška: Async/await v praxi
Lidé
Přednášející: Tomáš Zvěřina
Místa
T9:107
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Lukáš Janeček, lukas.janecek@fit.cvut.czOrganizátor jsDev Meetups


Last modified: 23.4.2019, 11:59