LAW FIT

LAW FIT

Konference LAW FIT spojuje otázky práva a informačních technologií. Jde o setkání významných odborníků z těchto oblastí v České republice a jejich diskuzi o aktuálních problémech práva a informatiky. Konference je určena pro studenty i veřejnost a probíhá formou přednáškových bloků a diskuzí. Na konferenci přednáší advokáti z předních českých advokátních kanceláří, ředitelé technologických firem a také zástupci státních právních orgánů.

Současný ročník

LAW FIT - logo
Logo konference

Konference o právu a IT LAW FIT se uskuteční 20. května. Sedmý ročník s tématem Digitální realita se zaměří na stále rostoucí digitální svět. Konference se bude zabývat mj. tématy, jak v tomto virtuálním světe budeme v budoucnosti fungovat nebo zda má tato realita také nějaká pravidla. Pro účast je požadována registrace. Akce se koná na Fakultě informačních technologií od 9:00 v posluchárně T9:105.

Minulé ročníky

LAW FIT organizuje naše fakulta od roku 2013. V minulých ročnících se přednášky věnovaly tématům jako autorské právo nebo reklama na internetu, síťová neutralita, data a ochrana osobních údajů či odpovědnost za činnost umělé inteligence.

LAW FIT 2018: Copyright a technologie
Konference LAW FIT se uskutečnila 21. května. Šestý ročník s tématem Copyright a technologie se zaměřil na autorské právo v kontextu s rychle se rozvíjejícími novými technologiemi. Konference se zabývala tématy jako data mining, screen scraping, blockchain nebo umělá inteligence.
Minulé ročníky v letech 2013–2017
LAW FIT 2017: Právo a umělá inteligence
LAW FIT 2016: Data
LAW FIT 2015: Konec volného internetu?
LAW FIT 2014: Reklama na internetu
LAW FIT 2013: Přehodnoťme pojetí autorského práva na internetu!

Kontakt

Konferenci pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT. Konference se koná v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6. V případě dotazů se obracejte na předsedu konference JUDr. Zdeňka Kučeru, Ph.D.

Zdeněk Kučera - profile

JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D.

Předseda konference LAW FIT

Externí vyučující na Katedře softwarového inženýrství

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D., zdenek.kucera@fit.cvut.czPředseda konference LAW FIT


Last modified: 14.3.2019, 14:14