Seznamovák FIT 2018

Seznamovák FIT 2018

Další ročník Seznamováku FIT se koná ve dvou turnusech 1.–4. září nebo 4.–7. září v rekreačním středisku Máj u Plas. Seznamovací akci pro prváky bakalářského studia organizují studenti s podporou vedení fakulty. Noví studenti se seznámí se svými spolužáky a dozví se spoustu užitečných rad o studiu. Na akci je nutné se registrovat.

Téma

Seznamovák FIT je akce pro nové studenty bakalářského studijního programu, která jim pomáhá s přechodem ze střední školy na FIT. Noví studenti se seznámí se svými budoucími spolužáky a dozvědí se, jak to na škole chodí. Starší studenti jim představí předměty, které je čekají, a poradí jim, co vše musí před začátkem vyučování zařídit.

O akci

Na akci je nutné se registrovat. Registrace budou spuštěny 30. června ve 12:00. Seznamovák se koná ve dvou turnusech 1.–4. září nebo 4.–7. září a stojí 1 600 Kč. Více informací najdeš také na webové stránce události.

Typ akce
Seznamovací kurz
Organizátoři
Studenti FIT ČVUT
Termín
1.–4. září 2018
4.–7. září 2018
Místo
Rekreační středisko Máj
Peklo 393, Plasy
Jazyk
čeština
Web akce
Seznamovák FIT

Kontakt

Seznamovák FIT pořádají studenti Fakulty informačních technologií ČVUT s podporou vedení fakulty. Akce se koná v rekreačním středisku Máj – Peklo 393, Plasy. Kontaktovat organizátory je možné e-mailové adrese seznamovak@fit.cvut.cz.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka


Last modified: 27.6.2018, 17:40