LAW FIT 2019: Digitální realita

LAW FIT 2019: Digitální realita

Konference o právu a IT LAW FIT se uskuteční 20. května. Sedmý ročník s tématem Digitální realita se zaměří na stále rostoucí digitální svět. Konference se bude zabývat mj. tématy, jak v tomto virtuálním světe budeme v budoucnosti fungovat nebo zda má tato realita také nějaká pravidla. Pro účast je požadována registrace. Akce se koná na Fakultě informačních technologií od 9:00 v posluchárně T9:105.

Téma

Naše životy se přesouvají do virtuálního prostředí. Nejen že v této nové realitě pracujeme, komunikujeme, relaxujeme nebo platíme virtuálními měnami, ale modelují se v ní již i nová města nebo provádějí operace. Jak budeme fungovat v stále rostoucím digitálním světě v budoucnu? A má takový svět nějaká pravidla? Na to se pokusí odpovědět letošní ročník konference LAW FIT.

O akci

Účast na konferenci je bezplatná, ale je nutné se zaregistrovat. Konference je určena pro studenty, akademickou i širokou odbornou veřejnost, a to jak IT specialisty, tak právníky.

LAW FIT - banner
LAW FIT 2019
Typ akce
Konference
Organizátor
Fakulta informačních technologií ČVUT
Termín
20. května 2019, 9:00–16:30
Místo
Posluchárna T9:105, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen
Web akce
LAW FIT 2019
Tisková zpráva
Život v digitální realitě budoucnosti přiblíží odborníci
z oblasti práva a IT na konferenci LAW FIT

Kontakt

Konferenci pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT. Konference se koná v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6. V případě dotazů se obracejte na předsedu konference JUDr. Zdeňka Kučeru, Ph.D.

Zdeněk Kučera - profile

JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D.

Předseda konference LAW FIT

Externí vyučující na Katedře softwarového inženýrství

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D., zdenek.kucera@fit.cvut.czPředseda konference LAW FIT


Last modified: 13.5.2019, 9:53