Seznamovák FIT 2019

Seznamovák FIT 2019

Další ročník Seznamováku FIT se koná ve dvou turnusech 31. srpna – 3. září a 3.–6. září v rekreačním středisku Máj u Plas. Seznamovací akci pro prváky bakalářského studia organizují studenti s podporou vedení fakulty. Noví studenti se seznámí se svými spolužáky a dozví se spoustu užitečných rad o studiu. Na akci je nutné se registrovat.

Téma

Seznamovák FIT je akce pro nové studenty bakalářského studijního programu, která jim pomáhá s přechodem ze střední školy na FIT. Noví studenti se seznámí se svými budoucími spolužáky a dozvědí se, jak to na škole chodí. Starší studenti jim představí předměty, které je čekají, a poradí jim, co vše musí před začátkem vyučování zařídit.

O akci

Na akci je nutné se registrovat. Registrace budou spuštěny 29. června ve 12:00. Seznamovák se koná ve dvou turnusech 31. srpna – 3. září a 3.–6. září a stojí 1 600 Kč. Více informací je k dispozici na webové stránce události.

Typ akce
Seznamovací kurz
Organizátoři
Studenti a zaměstnanci FIT
Termín
31. srpna – 3. září 2019
3.–6. září 2018
Místo
Rekreační středisko Máj
Peklo 393, Plasy
Jazyk
Čeština
Web akce
Seznamovák FIT

Kontakt

Seznamovák FIT pořádají studenti a zaměstnanci Fakulty informačních technologií ČVUT s podporou vedení fakulty. Akce se koná v rekreačním středisku Máj – Peklo 393, Plasy. Kontaktovat organizátory je možné e-mailové adrese seznamovak@fit.cvut.cz.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Jaroslav Kříž, krizjar5@fit.cvut.czOrganizátor Seznamováku


Last modified: 14.6.2019, 16:52