Projekty pro studenty

Rádi byste vyřešili zajímavý problém či máte projekt, který byste mohli zadat jako práci našim studentům? Vyzkoušejte náš Portálu spolupráce s průmyslem! Cílem Portálu spolupráce s průmyslem je umožnit efektivní a všestranně prospěšnou spolupráci průmyslových partnerů (podniků) s univerzitním pracovištěm, zejména pak s jeho studenty.

Co Vám může portál SSP nabídnout?

Mnoho firem hledá na univerzitě podporu při řešení složitých problémů, ale i své budoucí zaměstnance. Proto jsme přišli s naším Portálem spolupráce s průmyslem (SSP), kde se snažíme postupně budovat partnerské vztahy s Vámi - průmyslovými partnery, naslouchat Vašim potřebám a udržovat tempo s technologickým pokrokem.

SSP přináší mnoho výhod, které můžete využívat i Vy. Naší snahou je pro Vás zajišťovat talentované studenty s odbornými znalostmi k inovativním řešením a zvýšení tak konkurenceschopnosti na trhu.

Fakulta informačních technologií Vám může nabídnout své kapacity pro řešení projektů dle potřeb průmyslové praxe a vytvoření podmínek pro zapojení studentů a pedagogů do řešení těchto projektů. Staňte se tedy již dnes uživatelem portálu SSP a využívejte různé benefity, které jsme pro Vás připravili.

Služby pro průmyslového partnera:

  • Možnost vypsání zadání práce pro studenty v rámci Portálu spolupráce s průmyslem,
  • užší propojení výzkumu s praxí a spolupráce na projektech vědy a výzkumu,
  • možnost vypsání semestrální, bakalářské či diplomové práce,
  • možnost sestavení týmu a nalezení vhodných kandidátů do jednotlivých pozic,
  • kontrola nad výběrem studentů a jejich odměňováním.

SSP nabízí efektivní propojení průmyslové poptávky s univerzitní nabídkou. Pomůže Vám oslovit správné studenty pro realizaci projektů. Můžete tak navázat zajímavou spolupráci, získat inovativní řešení a zároveň vhodné potenciální zaměstnance.

Oddělení pro rozvoj

Jak se k nám připojit?

Bližší informace o portálu SSP naleznete zde nebo přímo na Oddělení pro rozvoj. Portál je dostupný na adrese https://is.fit.cvut.cz/group/ssp. Pro přístup musíte být v seznamu oprávněných uživatelů. Pokud máte zájem se účastnit, prosím kontaktujte Oddělení rozvoje, nebo se můžete sami zaregistrovat zde.

 Poslední změna: 2.9.2019, 13:26