Jak se seznámit s opačným pohlavím

Přednáška:   Převážně nevážná přednáška o tom, jak se seznámit s opačným pohlavím pro matematiky, informatiky a programátory
Přednášející:     Ing. et Ing. Tomáš Kubeš
Datum a čas: 22. září 2014, 18–19:30 hodin
Místo:       Technická 2, FEL ČVUT, posluchárna T2:D3-209 
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku G+ nebo  Srazy.info !

Obsah přednášky:

Během humorné přednášky ve stylu známého televizního seriálu The Big Bang Theory se ve strukturovaném analytickém formátu dozvíte, čím se liší jazyk ženy od jazyka C++, jak modelovat ženské myšlenkové pochody jako procesy systému UNIX, jak přistupovat k privátním atributům třídy slečna.class nebo jak trénovat verbální komunikaci s nezasvěcenými. Nakonec zazní užitečné tipy, jak postupovat při tzv. "electronic aided dating", neboli psaní inzerátu na internetové seznamce.
 

Stručný životopis přednášejícího:

Tomáš Kubeš vystudoval FEL ČVUT a FPH VŠE. Posléze pracoval v Evropské organizaci pro jaderný výzkum (CERN) a na Fyzikálním ústavu Akademie věd, kde se věnoval monitorování úloh na distribuované výpočetní infrastruktuře (GRID) a popularizaci vědy. Nyní pracuje jako konzultant u společnosti Ariton v oblasti regulatorního výkaznictví a jako nezávislý expert na oblast kryptoměn. Je místopředsedou Mensy ČR.
 

Záznam přednášky:

  • avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji) - přednáška není veřejně publikována
 
Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

 Poslední změna: 26.7.2016, 13:02