Obchodně-marketingové aplikace v praxi

Přednáška:   Obchodně-marketingové aplikace v praxi 
Přednášející:     Zdeněk Struska
Datum a čas: 6. října 2014, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:111
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku G+ nebo  Srazy.info !

Obsah přednášky:

Představení aplikací pro řízení vztahů se zákazníky z hlediska strategie, governance, procesů a organizace. Součástí bude i demonstrace CRM aplikace ve vybrané společnosti.
 

Stručný životopis přednášejícího:

Zdeněk pracuje jako CRM Supervisor ve společnosti 3M Česko. Je zodpovědný za zákaznické aplikace - nastavení strategie, rozvoj a provoz. Je nominován do evropského 3M CRM týmu. Ve svém volném čase působí jako konzultant v neziskové organizaci CRM pro neziskovky. Před nástupem do 3M pracoval jako technický konzultant v poradenské oddělení společnosti Deloitte Česká republika, v týmu Technology Integration. Jeho specializací je CRM, informační management, řízení implementačních projektů. V minulosti také působil jako odborný asistent na Provozně-ekonomické fakultě České zemědělské univerzity, kdy měl možnost představit své příspěvky na několika mezinárodních konferencích a publikovat několik kapitol mezinárodních vědeckých knihách.
 

Záznam přednášky:

  • avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji) - přednáška není veřejně publikována
 
Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.


Poslední změna: 26.7.2016, 14:11