Co je Apakrychle?

Přednáška:   Co je Apakrychle?
Přednášející:   Ing. Michal Valenta, Ph.D.Ing. Tomáš Kalvoda, Ph.D.Bc. Tomáš Nováček (FIT ČVUT)
Datum a čas: 20. února 2017, 18–19:30 hodin
Místo:       FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam:
avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)

Sdílejte pozvánku na logo_FB FB a  Twitteru#ITvecer #Apakrychle

 

Obsah přednášky:

Nevíte, co je Apakrychle? Nebo to již víte, ale chcete se dozvědět výsledky nového výzkumu? Nová a ještě lepší přednáška o Apakrychlích! Pro velký úspěch první přednášky o fenoménu Apakrychle, která se odehrála na 111. narozeninách FIT, jsme se rozhodli udělat druhé kolo (nebo chcete-li krychli), samozřejmě doplněno o nový materiál.
 
Více informací čtěte v pozvánce přednášejícího Tomáše Nováčka v časopise Buď FIT. V případě zájmu o zapojení se do výzkumu Apakrychlí se obracejte na Tomáše na e-mail novacto3@fit.cvut.cz.
 
O přednášejících:
  • Ing. Michal Valenta, Ph.D. – Jako jediný na světě se může honosit titulem Specialista na problematiku Apakrychle. Na FITu je vedoucím Katedry softwarového inženýrství.
  • Ing. Tomáš Kalvoda, Ph.D. – Apakrychle zkoumá především z hlediska matematického, jelikož na FITu působí jako vyučující na Katedře aplikované matematiky. Mezi studenty je známý také jako Khal Voda.
  • Bc. Tomáš Nováček – Historicky první studentský výzkumník problematiky Apakrychlí. Na FITu je student magisterského programu Informatika, vedoucí fakultního Seznamováku a šéfredaktor časopisu Buď FIT.
 

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

 

 Poslední změna: 6.4.2017, 12:12