Kdysi dávno v předaleké Apakrychli

Přijďte 14. května na přednášku s názvem Kdysi dávno v předaleké Apakrychli. Trojice přednášejících Michal Valenta, Tomáš Kalvoda a Tomáš Nováček proberou Apakrychle z několika úhlů. Další přednáška z cyklu Informatické večery se koná od 18:00 v místnosti T9:155.

Téma

Pokračování loňské přednášky o Apakrychlích, která se více líbila přednášejícím než divákům. Letos chceme tuto chybu napravit, a tak se pro jistotu přednášejícím nebude líbit vůbec.

Přednáška bude rozdělena na tři části – dobrá, lepší a nejlepší (ne nutně v tomto pořadí). Přednášející se v ní zaměří na Apakrychle v historii, literatuře a zábavním průmyslu, jako je třeba matematická analýza. Odpovíme též na otázky jako: „Jak Apakrychle chutnají?“ či „Už to bude končit?“.

Přednáška bude obsahovat audiovizuální záznamy a ukázky z praxe. Dále může obsahovat alergeny 1, 4, 7, 12, 32 (což jsou shodou okolností výherní čísla Sportky na 15. 5. 2018). Účastníci by si s sebou měli vzít vlastní hlavu a patu, protože přednáška ji mít nemusí.

O akci

Vstup na akci je zdarma a bez registrace. Přednáška je určena pro posluchače se základní znalostí probíraného tématu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Michal Valenta
Tomáš Kalvoda
Tomáš Nováček
14. května 2018, 18:00–19:30
posluchárna T9:155, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
Záznam
bude pořízen

O přednášejících

Přednášejícími jsou dva vyučující a jeden student fakulty. V případě dotazů a připomínek kontaktujte Tomáše Nováčka na e-mailu novacek@apakrychle.ninja.

Michal Valenta

Michal Valenta - profile
Přední odborník na Apakrychle
Světově uznávaný odborník na Apakrychle narozen do kmene Apačů. Zaměřuje se primárně na interakce Apakrychlí s okolním světem a lingvistické pojetí Apakrychlí. Ve volném čase vede obor Softwarové inženýrství na FIT ČVUT.

Tomáš Kalvoda

Tomáš Kalvoda - profile
Střední odborník na matematiku Apakrychlí
Jeho životním posláním je spojovat dvě jeho největší lásky – matematiku a Apakrychle. Když ho hezky poprosíte, tak vám na ubrousek spočítá, kolik vesmíru Apakrychle zabírají.
ε

Tomáš Nováček

Tomáš Nováček - profile
Zadní odborník na Apakrychle
Apakrychlista – amatér. K Apakrychlím se dostal náhodou při lovu goril. Život zasvětil aparaturám (túrám za Apakrychlemi). V současnosti píše průvodce Lonely Planet o Apakrychlích.
Googolplex