Reactive type-safe WebComponents

Reactive type-safe WebComponents

Martin Hochel vám 24. 10. od 18:00 během své přednášky Reactive type-safe WebComponents představí knihovnu SkateJS. Dozvíte se, jak vytvářet výkonné, reaktivní, malé a typově bezpečné webové komponenty. Přijďte do posluchárny T9:107 na první přednášku v tomto semestru z cyklu jsDev Meetups. Přednáška bude probíhat v angličtině a je nutné se na ni zaregistrovat.

Téma

Tématem přednášky je přehled tvorby webových komponent z hlediska možnosti opětovného využití. Dozvíte se, jak vytvořit výkonné, reaktivní, malé a typově bezpečné webové komponenty pomocí malé superfunkční knihovny s názvem SkateJS. Napište vše jen jednou, a pak už jen všude používejte tuto platformu.

Víte, jak to chodí – objeví se nový framework nebo knihovna a následuje nová komponenta (Datepicker), potom se změní UI knihovny, a to pořád znova a znova. Je to rok 2017 a je na čase zastavit toto šílenství jednou provždy. Jak? To se dozvíte na přednášce.

O akci

Akce je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat na Meetup. Přednáška je primárně určena pro začátečníky až mírně pokročilé.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Martin Hochel
Termín
24. října 2017, 18:00–19:30
Místo
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
angličtina
Záznam
nebude pořízen

O přednášejícím

Martin Hochel - profilová fotkaMartin Hochel je softwarový inženýr s vášní pro JavaScript a čistý kód. Rád se podílí na vývoji otevřeného softwaru, např. ngMetadata, SkateJS, Preact, Angular nebo React. Dále v Praze organizuje ngParty meetup. Martin miluje cestování po světě a potkávání nových lidí na konferencích. Když zrovna není zaneprázdněn přípravami na další setkání nebo přednášku, můžete ho najít venku, jak jezdí na svém skate/snow/wake boardu.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: JavaScript Developer Meetups
Předchozí přednáška: REST API je mrtvé, ať žije GraphQL a Relay
Následující přednáška: Funkcionální architektura ve vodách Angularu
Lidé
Přednášející: Martin Hochel
Místa
T9:107
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Lukáš Janeček, lukas.janecek@fit.cvut.czOrganizátor jsDev Meetups


Poslední změna: 23.4.2019, 12:58