Photopea: vývoj grafického editoru

Photopea: vývoj grafického editoru

Ivan Kuckir se 21. 11. od 18:00 ve své přednášce „Photopea: vývoj grafického editoru“ zaměří na tento pokročilý editor fotografií. Přijďte do posluchárny T9:107 na přednášku z cyklu jsDev Meetups si poslechnout nejen o procesu vývoje takového editoru. Na akci je nutné se zaregistrovat.

Téma

Photopea je pokročilý editor fotografií. Její složitost je srovnatelná s programy Photoshop nebo GIMP. Je to však webová aplikace a celá běží v prohlížeči návštěvníka. Na přednášce budete moci nahlédnout do procesu vývoje takového editoru. Dozvíte se, jak maximálně využít výpočetní výkon klientova zařízení a co dnes stále brání webovým aplikacím nahradit ty nativní. Podíváme se i na nějaké grafické algoritmy a jejich ukázky, minifikaci PNG obrázků nebo obfuskaci JavaScriptu.

O akci

Akce je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat na Meetup. Přednáška je určena pro posluchače se základní znalostí probírané technologie.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Ivan Kuckir
Termín
21. listopadu 2017, 18:00–19:30
Místo
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
Záznam
nebude pořízen

Angular

O přednášejícím

Ivan Kuckir - profilová fotkaIvan Kuckir je absolvent teoretické informatiky na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Před půl rokem ukončil studium a nyní se naplno věnuje projektu Photopea. Ivana dále zajímá počítačová grafika, umělá inteligence, webové technologie a vývoj videoher. Více o Ivanovi a jeho projektech najdete na jeho blogu Algorithms and Stuff.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: JavaScript Developer Meetups
Předchozí přednáška: Funkcionální architektura ve vodách Angularu
Následující přednáška: AngularDart
Lidé
Přednášející: Ivan Kuckir
Místa
T9:107
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Lukáš Janeček, lukas.janecek@fit.cvut.czOrganizátor jsDev Meetups


Poslední změna: 23.4.2019, 12:53