Angular 101

Angular 101

Přijďte 5. 6. na přednášku s názvem Angular 101. Peter Malina a Vojtech Mašek seznámí posluchače s frameworkem Angular. Zaměří se jak na úplné základy, tak i na pokročilejší témata. Další přednáška z cyklu jsDev Meetups se koná od 18:30 v posluchárně T9:107. Na akci je nutné se zaregistrovat.

Téma

Angular 101 je workshop pro začátečníky s frameworkem Angular. Během přednášky pokryjeme základy jako jsou komponenty, servisy a moduly ale také pokročilejší témata jako nastavení routování a HTTP klienta. Workshop bude rozdělen na dvě části:

  • Architektura a návrh Angularu
  • Živé kódování jednoduchých komponent

O akci

Akce je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat na Meetup. V případě zájmu si můžete přinést svůj počítač a můžete se tak držet živého kódování na plátně. Workshop je ideální pro nováčky ve frameworku Angular se základy programovacího jazyka JavaScript nebo TypeScript.

Logo - Angular
Logo Angular
Typ akce
Přednáška
Přednášející
Peter Malina – FlowUp
Vojtech Mašek – FlowUp
Termín
5. června 2018, 18:30–21:00
Místo
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
slovenština
Záznam
nebude pořízen
Web akce
Peter Malina & Vojtech Mašek – Angular 101

O přednášejících

Peter Malina a Vojtech Mašek pracují ve společnosti FlowUp. Tato softwarová firma založená v Brně vytváří cloudové nativní webové aplikace a systémy za použití technologií jako Golang, Python a Angular.

Peter Malina

Peter zastává pozici CTO ve společnosti FlowUp. Považuje se za pionýra v nových technologiích a miluje automatizaci a cloudové technologie.

Vojtech Mašek

Vojtech je vedoucí vývojář ve společnosti FlowUp. Vede týmy k naplnění jejich cílů. Má rád čistou architekturu a kód, který sleduje moderní trendy frontendového vývoje. Je technologický nadšenec se zkušeností s frameworkem Angular a programovacím jazykem TypeScript.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: JavaScript Developer Meetups
Předchozí přednáška: ClojureScript
Lidé
Přednášející: Peter Malina, Vojtech Mašek
Místa
T9:107
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Lukáš Janeček, lukas.janecek@fit.cvut.czOrganizátor jsDev Meetups


Poslední změna: 4.6.2018, 9:48