Summer StringMasters Prague 2018

Ve dnech 29. až 31. srpna se na Fakultě informačních technologií ČVUT uskuteční 35. mezinárodní vědecké setkání Summer StringMasters Prague 2018. Tématem jsou různé stringologické disciplíny. Účast je bezplatná, avšak je nutné se registrovat. Letos proběhla již dvě setkání na univerzitách v Singapuru a Lisabonu.

Téma

Mezinárodní workshop StringMasters se zabývá různými tématy stringologie a jeho cílem je spojit výzkumníky různých úrovní (doktorandy, seniorní vědce a také absolventy) z celého světa. Tématem setkání jsou různé stringologické disciplíny jako indexování, komprese dat nebo bioinformatika.

Program

Workshop nemá pevně daný program, jde o neformální setkání. Účastníci tvoří spontánně pracovní skupiny, kde se zabývají různými problémy. Očekává se, že účastníci přijdou se zajímavými otázkami a problémy k řešení. Setkání mají obvykle 20–30 účastníků. Na letošní ročník zatím potvrdil účast také prof. Jan HolubIng. Jan Trávníček z naší fakulty.

O akci

Účast na StringMasters Prague je bezplatná, avšak je požadována registrace formou e-mailu na jan.holub@fit.cvut.cz, kde účastník uvede své jméno a příslušnost k instituci. Všechny potřebné informace jsou dostupné na webových stránkách akce.

Typ akce
Konference
Organizátor
The Prague Stringology Club – výzkumná skupina Katedry teoretické informatiky
Termín
29.–31. srpna 2018
Místo
Budova A
Thákurova 7, Praha 6
Jazyk
Angličtina
Web akce
Summer StringMaster Prague 2018

Kontakt

Workshop se bude konat v Kampusu Dejvice v prostorách Budovy A – Thákurova 7, Praha 6. Hlavními organizátory jsou prof. Jan Holub a Ing. Regina Šmídová, oba z Katedry teoretické informatiky. Prof. Jan Holub je navíc i člen vědecké komise workshopu.

Jan Holub - profile

prof. Ing. Jan Holub, Ph.D.

Hlavní organizátor StringMasters Prague 2018

Profesor na Katedře teoretické informatiky

Regina Šmídová - profile

Ing. Regina Šmídová

Organizátorka StringMasters Prague 2018

Sekretářka Katedry teoretické informatiky

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
prof. Ing. Jan Holub, Ph.D., jan.holub@fit.cvut.czHlavní organizátor StringMasters Prague


Poslední změna: 24.8.2018, 10:55