Vyučující nominovaní na FIŤáka roku 2014/2015

Formulář pro hlasování o nejlepší vyučující

Jméno Nominace
Lukáš Bařinka Výborný expert na bash a blender. Zná odpověď snad na každou otázku z této
problematiky a umí to velmi pěkně a jednoduše vysvětlit.
Jiří Chludil Vždy má otevřené dveře do SAGElabu a přichystanou přátelskou a zajímavou prezentaci, takže fakultě pomáhá přilákat nové studenty.
Tomáš Kalvoda Rád a ochotně pomáhá nad rámec jeho povinností se všemi předměty, které je schopen vysvětlovat (nejenom s těmi, které učí). Komunikuje na všech dostupných i neoficiálních kanálech.
Luděk Kleprlík Umí výborně podat vyučovanou látku. Dostatek konzultací, které byly vždy přínosem.
Karel Klouda Ukazuje, že matematika může být i radost.
Josef Kolář

Fantastické zpracování přednášek, absolutní přítomnost, rozumění tématu, odvaha k diskuzím, jednání rovného s rovným, za mě všechna učitelská "+". Snaží se o propagaci fakulty a o výměnné pobyty studentů.

Alexandru Moucha Skvělý učitel s kamarádským přístupem, který si respekt získává svou ochotou, znalostmi a způsobem jejich předání. Přednášky vykládá vynikajícím způsobem a zároveň umožňuje jejich nahrávání a zveřejňování. Výklad je natolik záživný, že části přednášek si pouští i rodiny a kamarádi studentů bez jakékoli znalosti problematiky. Je z něj vidět a cítit nadšení pro to, co dělá, čímž motivuje studenty k lepším výkonům. V létě nad rámec svých povinností nabídl a udělal jednodenní Cisco školení. Více takových lidí na FITu!
Vojtěch Myslivec Vzor hodný následování. Nejlepší cvičící.
Martin Novotný Velmi ochotný učitel, který neváhá studentovi vyložit látku na 4 různé způsoby, hlavně abychom to pochopili a došli ke správnému řešení. Je na něm vidět, jak ho přednášení a učení baví.
Martin Podloucký Jeho cvičení byla vždy tak zábavná, že byla radost na ně chodit.
Miroslav Skrbek Vždy ochotně prezentuje NAO robota, i přesto, že na tuto práci je sám, takže ho můžeme považovat za nejaktivnějšího prezentátora. :-)
Michal Valenta Člověk, který k věci vždy přistupuje spravedlivě, což je vlastnost, která už se jen tak nevidí.
Tomáš Valla Jeho ochotu věnovat se studentům nezastavily ani dlouhé prázdniny. ;-)
Ladislav Vagner Jeho genialita přesahuje meze tohoto světa, jeho kód je zároveň úhledný, efektivní a funkční. Jeho ProgTestové úlohy se nedají kvalitou překonat - procvičí každý aspekt, jaký bude programátor ve své kariéře potřebovat.
Marek Žehra Za to, jak vede 3D tisk. Nejlepší předmět který jsem za X let studia ČVUT měl.

 Poslední změna: 22.11.2017, 17:34