Studenti nominovaní na FIŤáka roku 2016/2017

Do kategorie Nejlepší student FIT ankety FIŤák roku 2016/2017 bylo nominováno celkem 6 osob. Hlasovat pro ně můžete do 14. 11. 2017 přes Google formulář. Svůj hlas můžete dát i nominovaným z kategorie Nejlepší vyučující FITNejlepší pracovník FIT.

David Bernhauer
Pro nové studenty bakalářského studijního programu připravil prohlídku „Neztraťte se na FITu“, kde studenty prováděl (nejen) po budovách FITu. Není pro něj problém obětovat svůj čas pro pomoc ostatním.
Filip Geletka
Pomáhá studentům doplňováním FIT Wiki jako nikdo jiný.
Jiří Hanuš
Organizuje již tradiční FIT Párty, je spoluzakladatelem klubu FIT++ a vždy všechny povzbudí. Pomáhá organizovat také další akce v rámci FIT++, jako je například Hello FIT!.
Marián Hlaváč
Pro studenty dělá mnoho zajímavých akcí, jako jsou například FIT Olympijské hry nebo Deskohraní. Takové akce mají vždy úroveň a studentům se líbí.
Stanislav Jeřábek
Má velký podíl na informovanosti z AS ČVUT. Je čestný ve své funkci a dokáže se postavit věcem či osobám, kteří svoji práci nevykonávají dobře.
Ondřej Šlejtr
Pilná práce a ohromné nasazení při doučování matematiky pro studenty prvních ročníků v rámci Tutoringu BI-ZMA. Ochota scházet se s velkým počtem studentů i na individuální doučování ve svém volném čase a zadarmo.
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Milan Kurka, kurkamil@fit.cvut.czHlavní organizátor FIŤáka roku


Poslední změna: 29.11.2017, 11:39