Uživatelská rozhraní pro storage mainframové produkty od počátku až po dnešek

Přednáška: Uživatelská rozhraní pro storage mainframové produkty od počátku až po dnešek
Přednášející: Pavel Zlatník
Datum a čas: 31. března 2014, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: Čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku!

 

Obsah přednášky:

Na přednášce bude představen mainframe z pohledu storage produktu (konkrétně CA Storage Vantage) od svých počátků až po dnešní uživatelská rozhraní. Ukážeme si práci s těmito rozhraními i s živou ukázkou.

 

Stručný životopis přednášejícího:

Pavel Zlatník absolvoval Střední průmyslovou školu v Ječné ulici se specializací Počítačové systémy. S nimi také pokračoval dále, konkrétně na FEL ČVUT, bakalářský obor Počítačové systémy a výpočetní technika se specializací na hardware. Na magisterském programu, taktéž na FEL ČVUT, vystudoval Sítě a internet (s množstvím předmětů i z programu Operační systémy). V posledních ročnících studia pracoval ve společnosti Software602 na elektronických formulářích pro daňová přiznání a na transformacích datových služeb pro CzechPoint a také jako QA.

Po škole nastoupil do společnosti CA Technologies jako vývojář mainframe na Storage Vantage s High Level Assemblerem. Po 2 letech přešel na pozici vývojář pro Vantage webu klienta v Javě a po dalším roce se přidal k týmu zodpovědnému za vývoj nové Chorus Storage Role. Ve volném čase pracuje na inovacích a za poslední 2 roky odeslal 8 přihlášek návrhu na nový patent na softwarový pantentový úřad v USA.

 

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.Poslední změna: 16.4.2019, 15:30