Jak pracovat s osobními daty od roku 2018?

Jak pracovat s osobními daty od roku 2018?

Zdeněk Kučera se 30. 10. od 18:00 ve své přednášce Jak pracovat s osobními daty od roku 2018? zaměří na nové nařízení EU ohledně osobních údajů, tzv. GDPR. Přijďte do posluchárny T9:107 na další přednášku z cyklu Informatické večery FIT.

Téma

Přednáška bude zaměřena na klíčové body nového nařízení EU ohledně osobních údajů – GDPR. Ukážeme si praktické příklady změn a zamyslíme se, jak nová úprava mění podnikání v on-line světě.

O akci

Akce je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je primárně určena posluchačům s žádnou předchozí znalostí probíraného tématu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Zdeněk Kučera – FIT ČVUT a Kinstellar
Termín
30. října 2017, 18:00–19:30
Místo
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen
Materiály
Prezentace Jak pracovat s osobními daty od roku 2018?

O přednášejícím

Zdeněk Kučera - profilová fotkaZdeněk Kučera je vedoucím praxe IT práva a sporů v mezinárodní advokátní kanceláři Kinstellar v Praze. Ve své praxi se zaměřuje zejména na otázky elektronické kontraktace, sjednávání technologických smluv, odpovědnosti na internetu, ochrany osobních údajů a právní úpravy on-line marketingu. Věnuje se též veřejným zakázkám, zejména v oblasti technologií. Podílel se rovněž na právním posuzování zavádění IT produktů na trh, akvizicích IT společností nebo strukturování on-line projektů. Také zastupoval klienty v IT sporech.

Zdeněk je garantem výuky právních předmětů na Fakultě informačních technologií ČVUT a IT právo přednáší rovněž na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je jedním z inovativních právníků ČR pro rok 2016 a je doporučován jako IT právník organizací Chambers Europe. Za ideální trávení volného času však považuje chvíle bez komunikačních technologií na dalekých cestách, na kole, bruslích, lyžích či hluboko pod vodou.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: Informatické večery FIT
Předchozí přednáška: Big data a data science v bankách a telekomunikacích
Následující přednáška: Představení Bezpečnostní informační služby a možností uplatnění v oblasti IT
Lidé
Přednášející: Zdeněk Kučera
Místa
T9:107
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka


Poslední změna: 15.4.2019, 10:09