dreamBIG with Lukáš Linhart

dreamBIG with Lukáš Linhart

Přijďte si 20. 11. od 18:00 do posluchárny T9:107 poslechnout přednášku dreamBIG with Lukáš Linhart. Přednášející bude vyprávět o jeho cestě z Prahy do Silicon Valley. Mimo jiné poradí, jak si pro své projekty vybírat technologie a lidi a co se učit. Přednáška se uskuteční v rámci cyklu Informatické večery FIT.

Téma

Nechte se inspirovat cestou Lukáše Linharta. Ve své přednášce předá zkušenosti z jeho startupové cesty z Prahy do Silicon Valley i prodeje do korporátu. Porovná, jak se liší práce s Čechy a Američany. Dále poradí, jak vybírat technologie i lidi pro váš projekt. Prozradí také, co by byl rád, kdyby mu někdo řekl už na vysoké škole.

Přednáška je pořádána ve spolupráci s organizací dreamBIG. Organizace zastupuje nastupující a talentované, ale i zkušené a prověřené IT profesionály, kteří ve svých kariérách nechtějí stát na místě.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena i pro posluchače bez předchozí znalosti probírané technologie.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Lukáš Linhart – Oracle
Termín
20. listopadu 2017, 18:00–19:30
Místo
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
YouTube
AVC FIT (přístupný pouze studentům a zaměstnancům ČVUT)

O přednášejícím

Lukáš Linhart - profileLukáš Linhart je absolventem ČVUT v Praze a aktuálně působí na pozici Senior Director ve společnosti Oracle. Tam nastoupil po prodeji firmy Apiary, kde začínal jako první zaměstnanec a později se vypracoval na pozici CTO. Vedle toho je aktivním členem open-source komunity a udržuje několik knihoven. Od počítačů se odreagovává horskou turistikou, florbalem a hraním her.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: Informatické večery FIT
Předchozí přednáška: Open-source v Komerční bance
Následující přednáška: Pitch or die!
Lidé
Přednášející: Lukáš Linhart
Záznam akce: Audiovizuální centrum studentů ČVUT
Místa
T9:107
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka


Poslední změna: 15.4.2019, 10:18