Inteligentní automatizace business procesů

Inteligentní automatizace business procesů

Karel Kohout ze společnosti Accenture (Bronzový partner FIT) bude mít 4. 12. od 18:00 přednášku na téma Inteligentní automatizace business procesů. Přijďte do posluchárny T9:107 na další přednášku z cyklu Informatické večery FIT.

Téma

O inteligentní automatizaci bude přednášet Karel Kohout z firmy Accenture, která je Bronzovým partnerem FIT. Přednáška se zaměří na popis přístupů inteligentní automatizace v oblasti business procesů a technologií používaných v praxi. Rozhovor s Karlem Kohoutem o jeho práci, ale také názorech na inteligentní automatizaci a její budoucnost najdete v časopise Studenta.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena pro posluchače se zájmem o umělou inteligenci.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Karel Kohout – Accenture (Bronzový partner FIT)
Termín
4. prosince 2017, 18:00–19:30
Místo
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen

O přednášejícím

Petra Končelíková - profileKarel Kohout vystudoval ČVUT v Praze a získal doktorát v oblasti umělé inteligence a kybernetiky. Ve firmě Accenture pracuje již přes deset let, poslední dva roky pracuje na pozici Robotics Process Automation Delivery Lead a nejvíce se věnuje přístupům k inteligentní automatizaci. Zaměřuje se především na řízení dodávky projektů klientům zejména v oblasti robotické automatizace procesů.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: Informatické večery FIT
Předchozí přednáška: Pitch or die!
Následující přednáška: Modernizace numerického řešení soustav rovnic
Lidé
Přednášející: Karel Kohout
Místa
T9:107
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka


Poslední změna: 15.4.2019, 10:22