Native Cloud

Veřejný Cloud již dávno nejsou jen virtuální servery. Na výběr je z nepřeberného množství služeb a není snadné se jimi navigovat. Přednáška se zaměří především na klíčové služby od AWS a demonstruje jejich použití na praktickém příkladu. Qest automation s.r.o. dodává svým zákazníkům software na míru již přes 6 let. Co nám služby AWS přináší a jaké mají vliv na vývoj software poví Vít Habada z Qestu.

O akci

Akce je zdarma a bez registrace.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Vít Habada
24. února 2020, 18:00–19:30
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Bude pořízen
Materiály
Prezentace Native Cloud

O přednášejícím

Vít Habada je technologický nadšenec. Ve společnosti Qest automation s.r.o. se zaobírá oblastí cloudu a distribuovaných systémů. Během své kariéry programátora pracoval jako vývojář v .NET a PHP, v roce 2016 absolvoval stáž v CERNu.