Magistrovák FIT 2019

Magistrovák FIT 2019

První ročník Magistrováku FIT se koná 6.–8. září v rekreačním středisku Máj u Plas. Úvodní akci pro prváky magisterského studia organizují studenti s podporou vedení fakulty. Noví studenti se seznámí se svými spolužáky a dozví se spoustu užitečných informací mj. o studijních oborech nebo mezinárodních programech. Na akci je nutné se registrovat.

Téma

Magistrovák FIT je akce pro nové studenty magisterského studijního programu. Ti budou mít možnost se dozvědět více o magisterských oborech či zahraničních výjezdech, ale také si odpočinout před začátkem akademického roku. Nejen pro studenty, kteří nestudovali bakalářský program na FIT, to bude také příležitost poznat své spolužáky.

O akci

Na akci je nutné se registrovat. Registrace budou spuštěny 30. června ve 12:00. Magistrovák se koná 6.–8. září a stojí 1 050 Kč. Více informací je k dispozici na webové stránce události.

Typ akce
Seznamovací kurz
Organizátoři
Studenti a zaměstnanci FIT
Termín
6.–8. září 2019
Místo
Rekreační středisko Máj
Peklo 393, Plasy
Jazyk
Čeština
Média
Buď FIT: Magistrovák – úvodní akce pro magisterské studium
Web akce
Magistrovák FIT

Kontakt

Magistrovák FIT pořádají studenti a zaměstnanci Fakulty informačních technologií ČVUT s podporou vedení fakulty. Akce se koná v rekreačním středisku Máj – Peklo 393, Plasy. Kontaktovat organizátory je možné e-mailové adrese magistrovak@fit.cvut.cz.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Tomáš Nováček, tomas.novacek@fit.cvut.czOrganizátor Magistrováku


Poslední změna: 20.8.2019, 15:54